Kariéra

Vedoucí prodejny NORSKAMODA.CZ - Praha Národní

Společnost North Trappers s.r.o. přijme nového kolegu či kolegyni na pozici vedoucí prodejny v historických prostorách Paláce Platýz v centru Prahy, v ulici Národní.

Nabízíme Vám nástupní mzdu ve výši 30 000 Kč – 40 000 Kč, po zapracování prémie/odměny v závislosti na plnění plánu prodejů, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy, pracovní oděv zdarma, příspěvek na životní/penzijní pojištění. Dále přátelský kolektiv, rodinné prostředí, firemní akce, zaměstnání v malém a sehraném kolektivu, pravidelné školení a odborné vzdělávání, stabilní zázemí rodinné firmy,

Na této pozici bude hlavní odpovědností zastřešit bezproblémový chod svěřené prodejny a tím zajišťovat spokojenost zákazníka. Jedná se o exkluzivní obchod Norské Módy / www.norskamoda.cz na dobré adrese a prodej exkluzivních skandinávských značek jako je DEVOLD, BERGANS, KARI TRAA, DALE, WE NORWEGIANS.

Náplň práce:

  • prodej zboží a servis zákazníkům na prodejně
  • vystavování zboží na prodejně, visual merchandising
  • administrace objednávek z e-shopu www.norskamoda.cz
  • efektivní telefonická a elektronická komunikace se zákazníky
  • objednávání zboží na sezónu, návrhy cenových a marketingových akcí
  • vyřizování a zadávání objednávek do informačního systému
  • tvorba a editace skladových dokladů (převodky, příjemky, výdejky...)
  • vyřizování zákaznických reklamací, výměn zboží
  • plánování směn

Požadujeme:

  • prozákaznický aktivní přístup
  • cílevědomost, orientaci na výsledek, tedy prodej zákazníkům
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, atd.)
  • praxe na obdobné pozici vedoucí/zástupce vedoucí prodejny výhodou
  • pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování
  • proaktivita a velice dobré komunikační schopnosti
  • organizační schopnosti

Nabízíme:

  • práce v příjemném prostředí historických prostor Paláce Platýz na ulici Národní v obchodě s exklusivní Norskou módou
  • odpovídající platební ohodnocení s motivující prémiovou složkou v závislosti na plnění plánu prodejů
  • možnost rozvoje
  • zaměstnanecké výhody (nákup za zvýhodněné ceny, po zapracování 5 týdnů dovolené, a další)
  • pravidelné školení a odborné vzdělávání
  • práce v malém kolektivu 3-4 osob

Pracovní úvazek: Plný úvazek

Pracoviště: Norská Móda, Praha 1, Národní 37 - v Paláci Platýz

Chcete-li být součástí našeho týmu, přihlaste se, prosím do výběrového řízení zasláním svého životopisu spolu s průvodním dopisem na email. V případě, že váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme vás kontaktovat. Těšíme se na vaše odpovědi. Zasílejte své životopisy nejpozději do 15.10.2021.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Národní 37/38, Praha - Nové Město
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 30000 - 40000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)

Kontakt:

Zaměstnavatel:

North Trappers s.r.o.

Kontaktní osoba:

Petra Lacková

Telefon:

725 938 589

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ PRODEJNY v Litoměřicích

Na této pozici budete mít na starosti značkovou prodejnu Norské Módy / www.norskamoda.cz a prodej značek jako je DEVOLD, BERGANS, KARI TRAA, DALE, BULA, WE NORWEGIANS, JETBOIL a dalších

  • prodej zboží zákazníkům na prodejně
  • vydávání a příjem objednávek přes eshop norskamoda.cz
  • prezentace a aranžování zboží na prodejně
  • efektivní mailová komunikace se zákazníky při objednávání, vrácení, výměně zboží z e-shopu
  • odpovídání na telefonické, mailové a FB dotazy zákazníků
  • předobjednávání zboží na sezónu
  • administrativní součinnost s účetním oddělením

Požadujeme:

  • prozákaznický přístup, příjemné vystupování
  • cílevědomost, orientaci na výsledek a prodej
  • dobrá znalost na PC (Word, Excel, atd.)
  • praxe na podobné pozici vedoucí prodejny výhodou
  • pečlivost, komunikativnost

Nabízíme:

  • práce v příjemném prostředí rodinné společnosti v sousedství Kávy s Párou.
  • odpovídající platební ohodnocení s prémiovou složkou
  • možnost rozvoje a kariérního růstu
  • zaměstnanecké výhody (nákup za zvýhodněné ceny, 5 týdnů dovolené)
  • zaměstnanecká sleva v Kávě s párou

Pracoviště: North Trappers s.r.o., Norská Móda, Litoměřice, Jarošova 32 - vedle Kávy s párou

Chcete-li být úspěšní v silné společnosti, přihlaste se, prosím do výběrového řízení zasláním svého životopisu spolu s průvodním dopisem na email petr.jansa@norskamoda.cz . V případě, že váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme vás kontaktovat. Těšíme se na vaše odpovědi. Zasílejte své životopisy nejpozději do 15.10.2021.

Novinky e-mailem

Nechte si posílat nejnovější informace e-mailem.

Přihlášením souhlasíte se spravováním osobních údajů dle tohoto znění.