Kariéra

aktuálně hledáme kolegyni na pozici :

Asistent prodeje NORSKAMODA.CZ - Praha Národní

Společnost North Trappers s.r.o. přijme nového kolegu či kolegyni na pozici asistent prodeje v historických prostorách Paláce Platýz v centru Prahy, v ulici Národní.

Nabízíme Vám mzdu ve výši 30 000 Kč – 40 000 Kč, po zapracování prémie/odměny v závislosti na plnění plánu prodejů, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy, pracovní oděv zdarma, příspěvek na životní/penzijní pojištění. Dále přátelský kolektiv, rodinné prostředí, firemní akce, zaměstnání v malém a sehraném kolektivu, pravidelné školení a odborné vzdělávání, stabilní zázemí rodinné firmy.

Jedná se o exkluzivní obchod Norské Módy / www.norskamoda.cz na dobré adrese a prodej exkluzivních skandinávských značek jako je DEVOLD, BERGANS, KARI TRAA, DALE, WE NORWEGIANS.

Náplň práce:

  • prodej zboží a servis zákazníkům na prodejně
  • vystavování zboží na prodejně, visual merchandising
  • administrace objednávek z e-shopu www.norskamoda.cz
  • efektivní telefonická a elektronická komunikace se zákazníky
  • objednávání zboží na sezónu, návrhy cenových a marketingových akcí
  • vyřizování a zadávání objednávek do informačního systému
  • tvorba a editace skladových dokladů (převodky, příjemky, výdejky...)
  • vyřizování zákaznických reklamací, výměn zboží

Požadujeme:

  • prozákaznický aktivní přístup
  • cílevědomost, orientaci na výsledek, tedy prodej zákazníkům
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, atd.)
  • pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování
  • proaktivita a velice dobré komunikační schopnosti
  • organizační schopnosti

Nabízíme:

  • práce v příjemném prostředí historických prostor Paláce Platýz na ulici Národní v obchodě s exklusivní Norskou módou
  • odpovídající platební ohodnocení s motivující prémiovou složkou v závislosti na plnění plánu prodejů
  • možnost rozvoje
  • zaměstnanecké výhody (nákup za zvýhodněné ceny, po zapracování 5 týdnů dovolené, a další)
  • pravidelné školení a odborné vzdělávání
  • práce v malém kolektivu 3-4 osob

Pracovní úvazek: Plný/poloviční úvazek

Pracoviště: Norská Móda, Praha 1, Národní 37 - v Paláci Platýz

Chcete-li být součástí našeho týmu, přihlaste se, prosím do výběrového řízení zasláním svého životopisu spolu s průvodním dopisem na email. V případě, že váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme vás kontaktovat. Těšíme se na vaše odpovědi.

životopisy zasílejte na email : ucetni@norskamoda.cz

Novinky e-mailem

Nechte si posílat nejnovější informace e-mailem. Přihlášením souhlasíte se spravováním osobních údajů dle tohoto znění.