Novinky Jaro Alfa - pánské

Kariéra

O nás

Firma North Trappers s.r.o. mezi lidmi známá pod jménem Norská móda vznikla v roce 2002. Osobní přístup
se u nás staví na první místo. Pracujeme společně jako tým v přátelské atmosféře. Do týmu hledáme
komunikativní, přátelské a veselé lidi se zájmem o módu a sport. Zabýváme se dovozem oblečení a doplňků
pro outdoor, sport, lifestyle a volný čas z Norska, dále velkoobchodem, provozujeme síť kamenných
prodejen Norské Módy a eshop, více informací na www.norskamoda.cz.

Chceme být číslo 1 na trhu v dovozu a prodeji vlněného oblečení. Rozšiřujeme řady našich kolegů, proto
hledáme :

1. Vedoucí prodejny NORSKAMODA.CZ - Praha Národní

Společnost North Trappers s.r.o. přijme nového kolegu či kolegyni na pozici vedoucí prodejny v historických prostorách Paláce Platýz v centru Prahy, v ulici Národní.

Nabízíme Vám nástupní mzdu ve výši 30 000 Kč – 40 000 Kč, po zapracování prémie/odměny v závislosti na plnění plánu prodejů, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy, pracovní oděv zdarma, káva zdarma, příspěvek na životní/penzijní pojištění. Dále přátelský kolektiv, rodinné prostředí, firemní akce, zaměstnání v malém a sehraném kolektivu, pravidelné školení a odborné vzdělávání, stabilní zázemí rodinné firmy.

Na této pozici bude hlavní odpovědností zastřešit bezproblémový chod svěřené prodejny a tím zajišťovat spokojenost zákazníka. Jedná se o exkluzivní obchod Norské Módy / www.norskamoda.cz na dobré adrese a prodej exkluzivních skandinávských značek jako je DEVOLD, BERGANS, KARI TRAA, DALE, WE NORWEGIANS.

Náplň práce:

  • prodej zboží a servis zákazníkům na prodejně
  • vystavování zboží na prodejně, visual merchandising
  • administrace objednávek z e-shopu www.norskamoda.cz
  • efektivní telefonická a elektronická komunikace se zákazníky
  • objednávání zboží na sezónu, návrhy cenových a marketingových akcí
  • vyřizování a zadávání objednávek do informačního systému
  • tvorba a editace skladových dokladů (převodky, příjemky, výdejky...)
  • vyřizování zákaznických reklamací, výměn zboží
  • plánování směn

Požadujeme:

  • prozákaznický aktivní přístup
  • cílevědomost, orientaci na výsledek, tedy prodej zákazníkům
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, atd.)
  • praxe na obdobné pozici vedoucí/zástupce vedoucí prodejny výhodou
  • pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování
  • proaktivita a velice dobré komunikační schopnosti
  • organizační schopnosti

Nabízíme:

  • práce v příjemném prostředí historických prostor Paláce Platýz na ulici Národní v obchodě s exklusivní Norskou módou
  • odpovídající platební ohodnocení s motivující prémiovou složkou v závislosti na plnění plánu prodejů
  • možnost rozvoje
  • zaměstnanecké výhody (nákup za zvýhodněné ceny, po zapracování 5 týdnů dovolené, a další)
  • pravidelné školení a odborné vzdělávání
  • práce v malém kolektivu 3-4 osob

Pracovní úvazek: Plný úvazek

Pracoviště: Norská Móda, Praha 1, Národní 37 - v Paláci Platýz

Chcete-li být součástí našeho týmu, přihlaste se, prosím do výběrového řízení zasláním svého životopisu na email. V případě, že Váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme Vás kontaktovat. Těšíme se na Vaše odpovědi.

Obor

  • Prodej a obchod
  • Zákaznický servis

Profese

  • Vedoucí/manažer prodejny
  • Obchodní asistent
  • Prodavač
  • Vedoucí/manažer týmu

Místo pracoviště

Národní 37/38, Praha, Nové Město

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazykové znalosti (Alespoň jeden jazyk)

Angličtina

Němčina

Španělština

Ruština

Typ úvazku

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Hrubá mzda

30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní akce

Kontaktní osoba

Petra Lacková

Email: personalni@norskamoda.cz

2. Asistent prodeje NORSKAMODA.CZ - Praha Národní - HPP

Společnost Norská móda přijme nového kolegu či kolegyni na pozici asistent prodeje v historických prostorách Paláce Platýz v centru Prahy, v ulici Národní.

Nabízíme Vám mzdu ve výši 28 000 Kč – 38 000 Kč, po zapracování prémie/odměny v závislosti na plnění plánu prodejů, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy, pracovní oděv zdarma. Dále přátelský kolektiv, rodinné prostředí, firemní akce, zaměstnání v malém a sehraném kolektivu, pravidelné školení a odborné vzdělávání, stabilní zázemí rodinné firmy.

Jedná se o exkluzivní obchod Norské Módy / www.norskamoda.cz na dobré adrese a prodej exkluzivních skandinávských značek jako je DEVOLD, BERGANS, KARI TRAA, DALE, WE NORWEGIANS.

prodej zboží a servis zákazníkům na prodejně

vystavování zboží na prodejně, visual merchandising

administrace objednávek z e-shopu www.norskamoda.cz

efektivní telefonická a elektronická komunikace se zákazníky

objednávání zboží na sezónu, návrhy cenových a marketingových akcí

vyřizování a zadávání objednávek do informačního systému

tvorba a editace skladových dokladů (převodky, příjemky, výdejky...)

vyřizování zákaznických reklamací, výměn zboží

Požadujeme:

prozákaznický aktivní přístup

cílevědomost, orientaci na výsledek, tedy prodej zákazníkům

dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, atd.)

pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování

proaktivita a velice dobré komunikační schopnosti

organizační schopnosti

Nabízíme:

práce v příjemném prostředí historických prostor Paláce Platýz na ulici Národní v obchodě s exklusivní Norskou módou

odpovídající platební ohodnocení s motivující prémiovou složkou v závislosti na plnění plánu prodejů možnost rozvoje

zaměstnanecké výhody (nákup za zvýhodněné ceny, po zapracování 5 týdnů dovolené, a další) pravidelné školení a odborné vzdělávání

práce v malém kolektivu 3-4 osob

Pracovní úvazek: HPP, Plný

Chcete-li být součástí našeho týmu, přihlaste se do výběrového řízení zasláním svého životopisu spolu s průvodním dopisem na email. V případě, že váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme vás kontaktovat. Těšíme se na vaše odpovědi.

Angličtina - Pokročilá

Ruština - Středně pokročilá

Němčina - Středně pokročilá

Typ úvazku