BioWash - prírodné pracie gély z mydlových orechov. Šetrné k životnému prostrediu, účinné pri praní. Ideálne na pranie vlny, peria, membrány a funkčných materiálov.
Umývací gél prírodný univerzálny s levanduľou Biowash
Kód produktu: Gel-1500-levandule
Veľkosť
Ihneď na odoslanie od 7,38 €, u vás doma už 21.5.
Nedostupné na predajni
Vrátenie do 14 dní bez udania dôvodu
Radi vám poradíme +420725 938 590
Popis
Prírodný univerzálny prací gél s levanduľou
šetrí prírodu a peniaze, prírodný, ekologický, vhodný pre alergikov
prírodná pracia sila, šetrí prírodu a vaše oblečenie
- na pranie detskej bielizne
- na jemné tkaniny a výrobky z páperia
- na outdoorové oblečenie
- na farebné oblečenie
- s vôňou levandule
Objem: 1,5 l, približne 63 dávok
Prírodná pracia sila
Ekologický prírodný prací prostriedok na všetky druhy odevov.
Spoľahlivo odstraňuje nečistoty, ale zároveň plne zachováva funkčnosť všetkých materiálov. Nezanecháva v bielizni zvyšky, ktoré dráždia pokožku, takže je vhodný aj pre alergikov.
Návod na použitie
Dávkovanie: 30 ml na 1 prací cyklus, pri tvrdej vode a silnejšie znečistenej bielizni dávku zdvojnásobte. Dávkujte do dávkovača pracieho prostriedku. Na ručné pranie použite 15 až 30 ml na 5 litrov vody.
Zloženie: 1: 5-15 % uhličitan sodný; < 5 % extrakt z mydlových orechov, chelatačné činidlo (EDDS), kremičitan, denaturovaný alkohol, xantánová guma, prírodný levanduľový esenciálny olej, linalool.
Výrobok neobsahuje: ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetické parfumy a farbivá, odpeňovače alebo optické zjasňovače.
Upozornenie: spotrebujte do 6 mesiacov po otvorení. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyrobené v Českej republike.
| Určenie | Unisex |
| Typ výrobku | Prací prostředky |
| Výrobca | BioWash |
Nájdete v týchto kategóriách
Recenze
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie. Pridajte prvú
20 rokov žiarime pre vás
na vašej ceste po prírode
Vrátenie tovaru do 14 dní
bez udania dôvodu
Radi vám poradíme
+420 724 579 545
2x kamenná predajňa
v Českej republike